Polski Truck Serwer
Plany nowej edycji - Wersja do druku

+- Polski Truck Serwer (https://ptstruck.eu)
+-- Dział: Najważniejsze (https://ptstruck.eu/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://ptstruck.eu/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Plany nowej edycji (/showthread.php?tid=3827)

Strony: 1 2 3


Plany nowej edycji - AdiPlayWell - 25-08-2024

Plany nowej edycji

W związku z tym, że prace nad aktualizacją 2.5.8 zostały finalnie ukończone, a najważniejszy jej punkt, czyli nowy system towarów, zmienia wiele na serwerze, na PTS rozpocznie się nowa edycja. W dniu jej rozpoczęcia rzeczona aktualizacja wejdzie na serwer, wraz z kilkoma innymi zmianami.

Nowości na nową edycję (testy trwają na serwerze testowym):
- nowy system towarów - WYKONANE,
- nowy system egzaminów teoretycznych na wszystkie kat. prawa jazdy, licencje na broń, reanimację i ADR - WYKONANE,
- nowy system domów z unikatowymi wnętrzami z widokiem na zewnątrz oraz możliwością meblowania - W BUDOWIE - POJAWI SIĘ W PRZYSZŁOŚCI,
- system rozbudowy bazy oraz ulepszeń samej firmy - W BUDOWIE - UKOŃCZONO 50%,
- usunięcie zerżniętych z internetu przez niektórych poprzednich programistów systemów (praca w kopalni, drwal, stare narkotyki - pozostanie oczywiście system autorski) - WYKONANE,
- system magazynów frakcyjnych - konieczność wyposażania baz frakcji w niezbędne do pracy przedmioty (służby - broń, PD - części naprawcze i tuningowe, SR - leki, gaśnice itd.), z możliwością przejęcia transportu przez gang - WYKONANE

Pierwsza aktualizacja, która zostanie opracowana po rozpoczęciu nowej edycji, będzie zawierała tylko jeden punkt - planowany od dawna system prywatnych biznesów dla graczy, obejmujących sklepy, motele, restauracje, stacje benzynowe, kasyna czy salony samochodowe, a więc użyteczne dla wszystkich obiekty, gdzie w przeciwieństwie do serwerów RP praca nie będzie polegała na sterczeniu godzinami za biurkiem, a wykonywaniu dla biznesu misji, coś na kształt tego, z czym mamy do czynienia w trybie fabularnym GTA 5 czy GTA Vice City.

Rozpoczęcie nowej edycji będzie wiązało się z resetem statystyk, aby każdy miał równe szanse na początek, resetem nie będą objęte: pojazdy unikatowe oraz konta premium. Frakcjami pokierują administratorzy do momentu wyboru zarządów frakcji.

Start nowej edycji będzie poprzedzony promocją serwera, zamieszczeniem ogłoszenia na FB, filmu na YT, rozesłaniem e-maili oraz reklamą na forach tematycznych. Więcej szczegółów o m.in. momencie rozpoczęcia nowej edycji pojawi się po dokończeniu wymienionych wcześniej systemów.



RE: Plany nowej edycji - Muggy - 25-08-2024

Wypada wejsc, chocby z szacunku do Adiego ktoremu dalej sie chce nad tym siedzieć i to wszystko robic, jak i do jego pracy. Ja na pewno zajrze na nowa edycje sobie czasem pograc


RE: Plany nowej edycji - PrzemoZiomsky - 25-08-2024

Zapowiada się ciekawie ,aż nie mogę się doczekać do zobaczenia na serwie


RE: Plany nowej edycji - Warszawiak - 25-08-2024

(25-08-2024, 11:38)[PTS]Shaker napisał(a): Ja bym zostawił doświadczenie gracza na serwerze chociaż Jednak to zdobyte doświadczenie ... Nie wiem .. Jak bd totalne totalne czystki to ja nie wracam tu A aktualka sie zapowiada fajnie Zespół Shaker Delivery Pozdrawia ...

[Obrazek: pol_pl_Zuzii-Bambusowe-chusteczki-higien...-985_1.jpg]

Masz skorzystaj


RE: Plany nowej edycji - EazyE - 25-08-2024

Jak ma być reset, to powinien być reset wszystkiego, kasy, score, pojazdów jak i innych statystyk (Oczywiście nie mówię o unikatach i kont premium itp).


RE: Plany nowej edycji - Jokerek - 25-08-2024

przydal by sie reset statystyk nie liczac unikatow bo jednak kazdy za to zaplacil sianem


RE: Plany nowej edycji - [PTS]Artysta - 25-08-2024

" resetem nie będą objęte: pojazdy unikatowe oraz konta premium."


(25-08-2024, 13:12)Jokerek napisał(a): przydal by sie reset statystyk nie liczac unikatow bo jednak kazdy za to zaplacil sianem

[/url][url=https://emojipedia.org/clown-face]? ? ? ? ?

No to teraz czekać tylko na datę by wpaść i zobaczyć co to będzie 8)


RE: Plany nowej edycji - Devon - 25-08-2024

Ja bym zostawił jedynie czas online w topce, bo fajna pamiątka, ale to tam mała rzecz, a najważniejsze, że coś się dzieje.


RE: Plany nowej edycji - ernescik - 25-08-2024

zdechlak
ze ci sie chce


RE: Plany nowej edycji - Switeel - 01-09-2024

bedziemy grac! au